Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Heavy weapons
Anketa končí za 27 bře 2011, 18:14
Povolit vsehcny zbrane- tezke, lehké, fekální... 44%  44%  [ 4 ]
Povolit jen thumber (M79) a zbytek tezkych od vyssiho poctu hracu 11%  11%  [ 1 ]
Omezit vse 11%  11%  [ 1 ]
Jiny reseni 33%  33%  [ 3 ]
Je mi to fuk 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 9

hi bazina

 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 17:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
OHTM píše:
uz jsis vyprazdnil streva ty teatráři ?? 8-) ... kdybys nebyl takopvej truhlik tak to nic, kdybych neudelal, tak diky tomu tady ani nepises ty svoje blaboly :mrgreen: .... a ani nebudes moc fnukat na serveru .. ty vis naprosty kulovy co obnasela ma cinnost na chod tohodle serveru a fora .. tak radsi soupej jen nohama....ja jsem na vlezdoprdilkovani moooc alergickej .. takze pokud chces bejt se mnou za dobre, tak se vyvaruj pro priste takovejch kecu .... ... .... ano ja jsem s Bambusem za jedno .... vzdycky jsem se dohodli... .... Bambus treba vi, ze kdyz neco reknu ze to tak bude, tak to tak bude ... pokud mel na neco jinej nazor a vzdycky jsem dosli ke kompromisu a s tim nic nenadelas i kdyby jsi sem napsal kdo vi co ... .. jinak ty mozna hrajes 5 let, ale zaprvi to neni tolik a za druhy to podle toho jak hrajes moc nevypada ... ad znalost map... co melo teda tuhle znamenat teda to knourani pri hre, ze tuhle mapu neznas ???.... jinak ..co se tyka modu ... jen POUZE dve mapy jsou z brusu nove ( viz kharathan) zbytek je nemlich to sami co uz je leta letouci v PRO


Karanthan znam uz dlouho a ne jenom z ETu,jinak nikomu nikam nelezu jen sem pisu svuj nazor a co si myslim.asi mas pravdu ale jinak jak rikam..na tomhle modu neumim porad hrat dokud ty po me budes strilet thumperem.prijde mi ze uz zaciname psat o blbostech.pritom tady jde o neco jineho.pochop ze ja se hadat nechci,s nikym ale tak sakra proste pochop ze ty moji praci(lakani lidi na tenhle server)neocenis a me proste stve ze ja se snazim s crisem,a zbytecne.(snazi se vic cris)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 18:02 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
... ale jo ocenim to, kdyz prijde a zustane dobrej hrac ... ALE to zdaleka neni o tom jak dobre umi hrat .. a to je prave tvuj problem ze, ty v tom rozdil nevidis .... ..... pro me je napr treba dobrej hrac ten kterej se treba s tim thumberem umi porovnat .. at tim ci onim zpusobem .... pokud si s thumberem nevis rady ... zeptej se Bambuse jak to resi on .... je to proste o tom, ze pry ty hre je potreba celkem premejslet .... co jsem vycet z toho co jsi psal, pouziti slov: profik, dobrej hrac, skore 10:0 a podobny zvasty; zavani necim co je proste pro hrani absurdni... a zvlast pro hrani tady (etnam) takze pokud maj odejit ty lidi co maj problemy s thumbrem ( napr. - priste to muze bejt neco jinyho atd) . tak to pro server neni strata, ale prinos... capisci ?

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 18:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Kdyz jsi snima povidame na mumble,tak rikali jak se to....aspon pro zacatek kdyz nekdo prijde novej tak by jsi chvilku mohl tu zbran sundat.aby ho to bavilo ale jakmile vidi 2-3 mapy ze mas to sami...napr.kdyby hral s tebou tak si rekne ze mu ani nepomahas s obj.a je na to sam,nebo proti tobe tak ho prestane bavit ze je hned mrtvej..ja uz jsem si osobne na to zvykl(sice mi to vadi ale ne tak jako na zacatku)hold neni kazdej clovek chytrej aby ho to hned napadlo...tech etnamu je cim dal tim vic...musime lakat lidi sem dokud je jeste cas...:P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 18:15 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
..co se tyka obj. jsem se vyjadril uz dost jasne pred tim.... s novejma lidma se to ma tak , ze si ani nedokazes ani predstavit jak je to tezky hrat s prvne prichozima tak aby nebyl deklasovanej a neodesel behem chvile ( ..... shodou okolnosti zrovna na tebe si pamatuju .... ) a to ted nemluvim zdaleka jen za sebe ... modri vedi :-)) .... ja zase zastavam nazor ze pokud ma poznat to nejhorsi tak at je to na zacatkua bude prijemen prekvapen a chut na hru vzroste , nez obracene , kdyby dochazelo k deziluzi ... viz muj podpis ;-)

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 18:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
1 jsem odesel,mas pravdu ale stejne jsem uz hodlal odejit driv..jelikoz jsem tam byl uz nejakou chvilku a chtel jsem delat neco jinyho...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 20:07 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Tohle už přerostlo do "jedna bába povídala"

abych to shrnul a nepřispíval planejma řečma co jsou tu nademnou.

Opravdu nikomu nepřísluší hodnotit jestli já nebo on dělal/udělal něco víc či míň - ja se starám o to co je vidět, Borg o to co je slyšet a Andrew se stará o to co nikdo z Vás nevidí, ale díky čemu to všechno funguje!!! Je to mezi náma a jsme s tim krásně vyrovnaný.

Jen si zkuste koupit všechny komponenty jako procák, základní desku, ramky, zdroj, case a případně grafárnu dejte to dohromady a zaplaťte k tomu linku 11/11mbit s nízkou latencí abysme nehráli s pingem přes 100, plaťte samozřejmě i spotřebu elektřiny a dále zaplaťte externí ftp odkud se stahujou všechny .pk3 jako mapy a další soubory, protože když to dáte na ten samej stroj jakmile bude někdo stahovat ti co hrajou si můžou dát 5min pauzu..

Lehko se na něco stěžuje a chápu, že je tu věc co Vám vadí tak se ji snažíte změnit, ale útokem na to, že hold hraje jinak to je přeci nesmysl, ja si radši s takovejma lidma zahraju protože překonávat je mi něco dá, zato pokud budu stále hrát proti tomu "samýmu" tak to si rovnou můžu hrát s boťáky..

Na první pohled je to super když budou jen engové a medici taková pěkná hra což? ale za chvíli bude někomu vadit, že eng má 8 granátů a že to je asi moc a že by vlastně měl mít jenom jeden a medic, že by se neměl sám léčit a skončíme u toho, že na sebe budem ve hře jen koukat aby náhodou někdo neprohrál nebo nedostal klepec.

Jak sem řekl někde na začátku radši zkusíme ustoupit každej o kus ze svý pravdy a uděláme kompromis - nechci hrát jen s botama a proto souhlasim s thumperem od 4 hráčů v týmu a jestli to bude mít kladnej ohlas mohlo by to tak zůstat či to zase vrátíme víc omezovat to určitě nechci a nebudu!

Doufám, že ty plky o tom kdo je jak dobrej v et a kdo ho déle hraje a kdo má větší párek už tady neuvidim.
Ten kdo je dobrej to nemusí nikomu řikat, protože to o něm ostatní vědí!

Nechci aby tu byl někdo čímkoli dotčenej a doufám, že tu bude klid, sranda a dobrá zábava - to je totiž proč BAZZINA vznikla!

HAWK

PS vážím si bráchu Nočníků;) za to že verbujou lidi a oceňuju stejně tak Blutovu pomoc při grafickejch úpravách! Proto mě Vaše názory zajímaj a sem pro otevřenou diskuzi o tom co předělat/upravit - zde je na fóru proto to pravý místo! Hlasováni bezva věc! ale pak zvrhnutí se k tomu kdo je mimo a kdo je lepší to sem vážně nepatří.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 22:56 
Offline

Registrován: 20 úno 2011, 15:02
Příspěvky: 43
Andrew je kopyto , ktere neumí hrát....dělam si prdel. Promin :D Znám ho sice jen z hraní a veřte ( i když ho moc často nevidíte s ničím jinym než s flambou ), že Vas dovede zastrelit i třeba píšťalkou ( to není lezení do zadku :lol: ). Jinak Tigers , když jsi s tím vším smířeny , tak co se tady vlastně řeší. Hrejte a berte to stále jen , jako hru o nic víc vlastně ani nejde. Bambus Bambus....nastval jsi me ...borg dela to ...Andrew dela to a že Bolda drží od rána do večera palce , aby vše klaplo....to nevidíš....už ani kvuli tomu skoro nepracuji :cry: Sry zase to zjednodušuji , ale přijde me to absurdní....Radši bych hrál s dospelejma lidma , kteri se neuraži ,kdyz je nekdo dostane tou či onou zbraní. Ptoč má furt někdo potřebu řešit hovadiny. Je to jednoduché....chci hrát ?------- tak hraji........chci si dopisovat hovadiny ?------tak si dopisuji a tak dále.....došla me 11ková inspirace , tak končím. Doufám , že zítra nekdo bude hrát, protože mám chut nekomu na ferovku střelit pár kulek do zad. Přeji příjemně strávenou noc. B


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 23:57 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
:D

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 25 úno 2011, 00:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2011, 19:56
Příspěvky: 44
Bydliště: Letná
S tim co tu řekl Bambus naprosto souhlas!Konečně pořádný věty co dávaj smysl,tím bych to ukončil klidně zalockoval :D a každej se vrátí ke své práci pro tento server a zítra večet zapaříme :!:

_________________
Za Spartu a celou Prahu rozbijem thumperákům hlavu !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 25 úno 2011, 13:48 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
ET(Bolda)CZ píše:
Bambus Bambus....nastval jsi me ...borg dela to ...Andrew dela to a že Bolda drží od rána do večera palce , aby vše klaplo....to nevidíš....už ani kvuli tomu skoro nepracuji :cry:
Doufám , že zítra nekdo bude hrát, protože mám chut nekomu na ferovku střelit pár kulek do zad. Přeji příjemně strávenou noc. B


Jéé promiň zapoměl sem zmínit tady Boldu, kterej pro server peče housky a chleba;) bez něj by ráno ani nenskočil :D

Taky doufám, že dnes večer zahrajem a mám pro tebe skvělou zprávu povedlo se mi udělat, že vietnamci už maj jenom černé uniformy!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron