Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Heavy weapons
Anketa končí za 27 bře 2011, 18:14
Povolit vsehcny zbrane- tezke, lehké, fekální... 44%  44%  [ 4 ]
Povolit jen thumber (M79) a zbytek tezkych od vyssiho poctu hracu 11%  11%  [ 1 ]
Omezit vse 11%  11%  [ 1 ]
Jiny reseni 33%  33%  [ 3 ]
Je mi to fuk 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 9

hi bazina

 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 14:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2011, 19:56
Příspěvky: 44
Bydliště: Letná
Co mi uděláš s flambou nadálku?když Ti nebudu lízt vyloženě pod nohy tak vůbec nic.jako bys měl prázdný ruce... :)

_________________
Za Spartu a celou Prahu rozbijem thumperákům hlavu !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 15:04 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
:mrgreen:

ale no tak, preci nejsi tak naivni :-))) .. nebo mi chces rict, ze obj. plnis- ev. hru hrajes, tak ze stojis na spawnu ? :-)))

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 15:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Omg..vis jak vubec vypada normalni zbran v ruce?krom tech tvejch specialit?nevim proc si myslis ze jsme porad mimo misu apod.rekl bych ze vetsina ma namysli to samy jako ja a jiny lidi...jinak uprimne se musim smat.jelikoz jestli jsi driv pouzival tyhle zbrane na Nq tak bys nemel sanci :D 1).ten tvuj venom nez roztocis tak lezis.
2)plamenomet..nejsem tak naivni abych porad pred tebe lezl.(navic kdyz nehrajes obj a ja ano tak by jsme se asi moc casto nepotkali :D,musel by jsi jedine u obj kempit,coz taky neni dobra volba.
3)rifle. no nevim,nemuzu soudit nikdy jsem te stim nevidel :D.(natoz mit enga)
4)thumper. tak tohle je jedina zbran se kterou ma plno lidi problem,jelikoz se ty zbrani neda temer uhnout,natoz prezit...

Chtel bych te aspon jednou videt s normalni zbrani hrat.jestli to umis :) (nic proti,jen si to nedokazu predstavit)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 15:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2011, 19:56
Příspěvky: 44
Bydliště: Letná
Prosim Tě Tigi,si uplně mimo mísu ... :)

_________________
Za Spartu a celou Prahu rozbijem thumperákům hlavu !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 15:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Ja vim :D,jako vzdycky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 16:09 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
... a stale mimo mistu .. ty muzes jid do narodaku :lol: ... kdyz ty pises o chybach ktere neumi nekdo uznat coz ve skutecnosti je pravo-moznost svobodne volby bez frflani a fnukani; oprosteno... proto jsi mimo misu ..a jak jsem psal dokud proste kompletne nepochopis aspekty cele hry a potazmo tohodle modu, tak budes furt mimo misu i s Cris. a budete fnukat... :idea:

ad1) .. njn je videt ze ET moc neznas jinak by jsi nevypustil takovej nesmysl .... ono existuje jednoduchej fikl, jak vystrelit z venoma skoro ve stejnou dobu co protivnik z mp40 ( napr) .....v tomhle pripade neznalost te omlova....
ad2) ... jak rikam , nezazils- neuveris :-) ... to se vztahuje k tomu co jsem psal pred tim ... taktika, strategie.... ;-)
ad3) .... zacituju Dedictvi : ´´...Vasi p..u jsem taky nevidel a verim ze ji mate.....´´ :mrgreen: tj to, ze si me nevidel s nicim jinym- treba ta rifle neznamena neznamena ze s necim jinym nechodim .... hold budes muset chodit casteji a vic pozorovat ... aby si uvidel ..... jinak rifle je vicemen to sami jako thumper ... +/- co se ucinnosti tyka, s tim rozdilem ze u rifle se nada odrazi .. u thumpera ne ...... takze asi tak
ad4) to ze vy dva, na ten thumber nabihate s neprebernou eleganci, neznamena ze se nada tomu vyhnout .. predejit zasahu ..... Bambus Te povodi.... a zase musim zopakovat procvicte si vy dva strategii, taktiku a intuici pri hre ..... ....

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 16:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
OHTM píše:
... a stale mimo mistu .. ty muzes jid do narodaku :lol: ... kdyz ty pises o chybach ktere neumi nekdo uznat coz ve skutecnosti je pravo-moznost svobodne volby bez frflani a fnukani; oprosteno... proto jsi mimo misu ..a jak jsem psal dokud proste kompletne nepochopis aspekty cele hry a potazmo tohodle modu, tak budes furt mimo misu i s Cris. a budete fnukat... :idea:

ad1) .. njn je videt ze ET moc neznas jinak by jsi nevypustil takovej nesmysl .... ono existuje jednoduchej fikl, jak vystrelit z venoma skoro ve stejnou dobu co protivnik z mp40 ( napr) .....v tomhle pripade neznalost te omlova....
ad2) ... jak rikam , nezazils- neuveris :-) ... to se vztahuje k tomu co jsem psal pred tim ... taktika, strategie.... ;-)
ad3) .... zacituju Dedictvi : ´´...Vasi p..u jsem taky nevidel a verim ze ji mate.....´´ :mrgreen: tj to, ze si me nevidel s nicim jinym- treba ta rifle neznamena neznamena ze s necim jinym nechodim .... hold budes muset chodit casteji a vic pozorovat ... aby si uvidel ..... jinak rifle je vicemen to sami jako thumper ... +/- co se ucinnosti tyka, s tim rozdilem ze u rifle se nada odrazi .. u thumpera ne ...... takze asi tak
ad4) to ze vy dva, na ten thumber nabihate s neprebernou eleganci, neznamena ze se nada tomu vyhnout .. predejit zasahu ..... Bambus Te povodi.... a zase musim zopakovat procvicte si vy dva strategii, taktiku a intuici pri hre ..... ....



Vis vim ze venom muzes porad tocit.ale cekal jsem ze jsi vetsi antitalent.jinak rozhodne hraju ET dyl ne ty..navic s venomem asi nedokazes uhnout tak jako profik s Mp 40 a rifle..stou umim dost dobre...a je v tom ze se musis presnejs trefit coz muze treba u tebe byt problem kdyz ses zvyklej na thumpera :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 16:26 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
:D cintat pentli si muzes nekde jinde .. jak vis jak ja hraju et dlouho ? .... a jestli ho hrajes opravdu tak dloho ... o cemz pochybuju ( nejen ja), jak to ze nejsi tak dobrej hrac? he ... jakto ze neznas mapy .. he ? ...... hele takovy argumenty desetiletyho si nech pro nejakyho destiletyho :-))) .. me s tim neohromis.... a hlavne ti to nebastim ( jako ty me thumbera :lol: :lol: ) .... takovejch jako ty je vagon vsude...

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 16:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Ja hraju 5let vis,mapy znam temer vsechny(rozhodne vic nez ty)a proc nejsem tak dobrej?ja jsem,ale tenhle mod je novej..na nejakym Etpru ci jaymodu by jsi dostal 10:0(nemyslim tim jen killy ale i mapy[obj]).pokud by jsis nenastavil ze na etpru bude thumper :lol: ...to ze mas server?jsi dobrej.ja mel taky server a co?si sice admin ale vsechno stejne dela Bambus...Proto by jsis toho mel vazit...nedelas nic..takhle ti to asi reknu...nic nic a nic..ja s crisem lakam lidi a myslim ze jeste nekdo jinej....Bambus se stara o server udelal pravidlo od 8hrajicich a tobe to jeste vadi....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hi bazina
PříspěvekNapsal: 24 úno 2011, 17:28 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
uz jsis vyprazdnil streva ty teatráři ?? 8-) ... kdybys nebyl takopvej truhlik tak to nic, kdybych neudelal, tak diky tomu tady ani nepises ty svoje blaboly :mrgreen: .... a ani nebudes moc fnukat na serveru .. ty vis naprosty kulovy co obnasela ma cinnost na chod tohodle serveru a fora .. tak radsi soupej jen nohama....ja jsem na vlezdoprdilkovani moooc alergickej .. takze pokud chces bejt se mnou za dobre, tak se vyvaruj pro priste takovejch kecu .... ... .... ano ja jsem s Bambusem za jedno .... vzdycky jsem se dohodli... .... Bambus treba vi, ze kdyz neco reknu ze to tak bude, tak to tak bude ... pokud mel na neco jinej nazor a vzdycky jsem dosli ke kompromisu a s tim nic nenadelas i kdyby jsi sem napsal kdo vi co ... .. jinak ty mozna hrajes 5 let, ale zaprvi to neni tolik a za druhy to podle toho jak hrajes moc nevypada ... ad znalost map... co melo teda tuhle znamenat teda to knourani pri hre, ze tuhle mapu neznas ???.... jinak ..co se tyka modu ... jen POUZE dve mapy jsou z brusu nove ( viz kharathan) zbytek je nemlich to sami co uz je leta letouci v PRO

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron