Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

bazzina nejede

 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 22 led 2012, 11:34 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Fajn!

V poho rádi pomůžem, když můžem [hehe4]

Sme rádi, že si přijdeš zahrát!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 23 led 2012, 00:06 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
jj už chodím pravidelně ;-) Ale musím trénovat teď je to na ostudu ;-) některé mapy vůbec neznám, chodim jak blbec za bootama a to většinou někam přijdu a oni pak utíkají zpátky tak jsem se i párkrát dobře pobavil, ale už se do toho pomaličku dostávám...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 23 led 2012, 11:12 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
.. ber to z te pozitivni stranky .. ze uz ted hrajes lepe nez nekteri jini exoti co dochazej taky na bazzinu .... [gun]

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 03 úno 2012, 11:46 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
Ahoj, děkuji za pochvalu ;-) Snažím se a když už tu misi znám tak je to lepěí ;-)

Teď mám další problém, ten pc musel pryč a mám tu druhý. Mám AMD Atlon 64 3500+ socket AM2, ale grafiku Ati x1600/x1650 na pc je win7, problém, že se wolfik na serveru etmain hodně kouše, ikdyž dám vše na minimum, někdy když jsem dal oprimální nastavení jela hra nesekaně, ale je to možná podle mapy, možná je to tím, že pro tuto grafiku není ovladač pro windows 7, náročnější hry jedou dobře, proto mi to nechápu. Nedávno jsem wolfika instaloval na pentium 4, 2,0Ghz grafika 5200fx a wolfik jel krásně. Šlo by to nějak opravit na tomto počítači nebo pomůže instalace XP?

pro zajímavost teď byla mapa industry2 a FPS jsem měl 5-6 což je katastrofa ;-) všechno na low a 16 bit, rozlišení 800x600


Naposledy upravil johny-d dne 03 úno 2012, 11:59, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 03 úno 2012, 11:51 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
ještě bych se chtěl zeptat ohledně xp save, zálohoval jsem si soubory wolfika a pak si je nahrál do nové instalace a myslel jsem, že i zkušenosti na serveru mi zůstanou, nejde o nic jen jsem se chtěl zeptat jestli to nějak jde se přihlásit abych měl své XP ;-) ale jak říkám je to spíš jen pro informaci o nic nejde ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 03 úno 2012, 14:35 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Tak industry2 je jedna z nejnáročnějších map i na mé 4850 mám místama pod 30fps..

Win7 bych si nechal a ovladače na ně pro tvou kartu jsou:
driver: 9-3_vista32_win7_32_dd.exe - původně sem tu dal 64bit verzi, ale pak si uvědomil, že musíš mít 32bit vzhledem k procáku
catalyst control center: 9-3_vista32-64_ccc_lang3.exe

toho Vista se neděs, 7 mají stejnej základ, já na svym noťasu používám na win7 pouze ovladače na Visty a vše šlape nádherně!

Pak ještě zaktualizuj directx přes tuhle utilitku: dxwebsetup.exe

Další věc je jak řikal Andrew, jestli máš disk v režimu dma, zkontroloval si to?


K těm tvým xp - ty se řídí vždy podle malinkatého (1kb) souboru etkey, který najdeš ve složce etmain, pokud si ho tedy někde zazálohuješ a vždy si ho do nové instalace hry zkopíruješ opět do složky etmain, zůstanou ti i xp.

Problém je, že když instaluješ nově hru tak cca už tři měsíce se soubor etkey, který se má vytvořit jakmile se poprvé připojíš na nějakej server s Punkbusterem nevytvoří a právě proto musíš použít tu utilitku jaksem ti včera říkal na jeho vytvoření.

Pak už ti nic nebrání si udělat jeho zálohu a tím si vlastně nést svou "identitu v ET".

Poslední co mě napadá jestli nemáš spuštěný zbytečně nějaký aplikace co by PC zpomalovaly, když chceš hrát ET (ICQ, web prohlížeč, antivir, přehrávač video/audio apod.), když máš procák vytíženej na 100%, přeci jen je to jednojádro a když jsem ještě měl podobnou sestavu v začátcích ET, taksem tohle taky musel hlídat.

A poslední jsem si vzpoměl, že jsi se ptal na serverlist ve hře, odpověď najdeš v tomhle našem tématu.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 03 úno 2012, 15:40 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
Ahoj díky za rady, ten server list mám to jsem myslel že náhodní hráči se k nám nedostanou pokud to neznají :-(


No já zkusil celou hru zálohovat a pustil jsem ji tak jak byla předtím a nick všechno zůstalo, ale xp ne, no zkusím to nějak udělat, ale pokud se to nepodaří tak je to v pohodě.

Vím, že tato grafika je hodně stará, ale přeci jen by měl wolfik jít v pohoděě. Žádné jiné aplikace puštěné nemám kromě antiviru a na tom Dellu bylo využití cpu taky 100% ale jelo to bezchybně-

Na ten disk jsem se díval a mám tam napsáno povoleno dma tak si myslím, že je to v pohodě. Když tak na fruhý disk dám xp a bude, přece nebudu zapojovat staré pentium4 co tady mám na něj to taky jelo ok ;-)

Ještě jednou díky za všechny rady ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 03 úno 2012, 15:46 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Zkus ty ovladače a tu aktualizaci directx ;)

Jinak neni zač!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 03 úno 2012, 18:14 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
Ahoj tak jsem nainsatloval ty ovladače, a direct už jsem měl, teď na etmain 3 byla mapa snatch! a byla to úplná mrtvola, fsp 1-5 :-D Ty jo to nechápu, co s tím budu dělat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 03 úno 2012, 18:19 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Tak ještě jdi do Catalyst Control Center a do nastavení výkonu 3D a aktivuj Catalyst A.I. a dej ho na "upřesnit" a vše ostatní na max.výkon.

PS Andrew se tě ptá odkud jsi, že by ti pomoh něco sestavit, co by ET zvládlo bez potíží.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron