Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

bazzina nejede

 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 03 úno 2012, 20:17 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
jo děkuji jsem z Břeclavi. o to ani nejde sestavil bych si sám, v pc se vyznám, ale osobně beru nvidie s něma není problém a podporují je víc než ATI. Spíš nemůžu pochopit, že ET má minimální požadavky na pentium 3 a tady ta grafika blbne, ale zkusím na druhý disk dát XP a uvidíme co to udělá, ještě zkusím to co píšeš v control centru.

Tady ten pc je spíš z nouze,měl jsem AMD AM3 X4 640 a nvidii GTS250 to bylo jiné dělo, ale víte jak to chodí, narodila se malá, peněz málo tak musel do světa a tento mám protože kamošovi odešla deska, chtěl po mě složit jinej a že si ho mám opravit tak jsem koupil druhou desku a šlape dobře, ale asi budu muset našetřit na grafiku nebo zkusit ty win XP... Mám pc víc na práci hry hraju jen abych se odreagoval, hraju v podstatě jen ET, není na víc čas, starám se o malou, ještě k tomu do práce a večer když se chvilku dostanu k pc tak jsem rád... Ale nový pc plánuju ale bohužel až tak za 3 roky, ale koupil jsem desku která podporuje i AM3 procesory, tak časem třeba koupim lepší. No nic nebudu vás trápit mými problémi a jdu koupat malou, kolem 20:30 zkusím wolfika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 04 úno 2012, 13:04 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
ahojte tak jsem tam hodil kamošovu Nvidii 6200 a nevěřili by jste, že wolfik jede v pohodě, na indrusty sice fps kolem 20, ale ostatní v pohodě. Ale ta Ati je přece lepší už jen podle vyhodnocení win7 nvidia má index 3,2 a ATI 4,5, tak kde je problém? I ve win XP se wolfik trhal...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 05 úno 2012, 13:01 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
..a pouzivas teda dafaultni ovladace z w7 ci doinstalovany catalisty ? ... ja hral ET i na Ati X1300 s rozlisenim 1600x1200 ... uplne bez zaskubu to tedy neslo, ale dalo se

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 05 úno 2012, 19:13 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
Ahoj no řeknu Ti že jsem teď problém vyřešil, už hraju na 1024*768 detajl high a fps kolem 80-90 předtím ve stejné mapě FPS 1

no zapl jsem v nastavení GLEXTENSIONS a hra jede výborně, teď jsem se díval na netu co to je a nevím, ale funguje to bez problému, překvapilo mě to. Ovladače mám poslední co na to existují 10.02 myslím. Ale moc díky za rady, no že to bude tak jednoduché jsem nemyslel na té nvidii to jelo v poho a ta byla s polovičním výkonem ;-) člověk se pořád učí---


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron