Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

bazzina nejede

 Předmět příspěvku: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 08 led 2012, 18:10 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
Ahoj chci se zeptat, když se připojuji na váš server tak v pohodě si stahne mapy. pak mi naskočí obraz ze hry cca 2 vteřiny a pak šedá obrazovka taková jako při spuštění hry a to je vše. Nainstaloval jsem hru pomocí vaší instalačky, která obsahuje vše potřebné. Jiné servery mi jedou vož mi přijde divné. Systém mám windows 7 64bit, hru pouštím jako správce kompktibilita win xp SP2, prosím o každou radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 08 led 2012, 21:22 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Ahoj!

A na jiných serverech normálně hraješ? U nás ti to dělá na obouch našich serverech?

Pokud ano, pavděpodobně se jedna z map nebo soubor, který se od nás stahoval, se stáhl špatně a dělá to bordel.

= řešení, smaž si ve složce hry složky etnam a nitmod a připoj se k nám znovu


Pokud, ti to dělá i na jiných serverech pravděpodobně chybí některé knihovny directx
= řešení stáhni a spusť dxwebsetup.exe

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 09 led 2012, 13:36 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
Tak jsem to zkoušel vymazal jsem ty složky, soubory se stahovaly znovu, ale pořád to nefunguje, ani jeden váš server, jinak hraji úplně cokoli, vše jede. Mám integrovanou grafilu intel, třeba to dělá ono, ale zbytek jede, tak mi to nejde do hlavy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina jede
PříspěvekNapsal: 09 led 2012, 15:50 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
jestli rozumim spravne, nejede ti jen nas server ? .. a ostani ET servery ano ? ... pro jistotu se jeste jednou zeptam; dxwebsetup.exe si tedy aktualizoval-spoustel ??? [pc] ... o jakou integrovanou intel grafiku jde ? pokud je to neco z rodiny core i(3,5,7) tak ty by to mely+/- zvladat .... pokud je to neco starsiho, tak tam to je horsi ..to ty grafiky emulujou kde co a i ta nejstarsi integovana grafika napr od Nv- ci amd(ati) je na tom 10x lepe .... doporucuju aktualizovat pro jistotu i posledni ovladace ty grafiky .....

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 09 led 2012, 16:44 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Jak říká Ondra

a ještě se zeptám, zkoušel si oba dva naše servery? Nebo jen jeden?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 09 led 2012, 18:55 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
Ahoj ano nefungují jen vaše dva servery což mě dost štve, hrával jsem u vas dost a moc se mi váš server líbí, teď mám bohužel druhý pc intel pentium D 3,0Ghz, prozatím jen s integrovanou grafikou. Grafika je tam intel Q65/Q63, ovladače mám nejnovější, i direct aktuální.

Nemůžu pochopit, že mi všechny servery jedou jen váš ne. Vidím jen pár vteřin obraz a pak šedou obrazovku (tu jak je po spuštění wolfika)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina jede
PříspěvekNapsal: 09 led 2012, 19:02 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
.. napada me jestli neni neco v etmain adresari pokopanyho ci v configu ... jediny co me ted napada je drasticky reseni ,cely unistall ET a nasledovneho smazani zbytku z nej ... a nova instalace v krocich dxsetup, install ET pack viz ( http://et.core-pretaktovani.cz/WolfET_2_60b_custom_v101.zip) a nezapomenout firewallu povolit ET.exe a Punkbuster .. v kazdym pripade s touhle configuraci je to bida s nouzi .. jinak asi si chtel napsat Q965 ne ? ... v kazdym pripade prvotne doporucuju se zbavit toho neefektivniho a pomaliho primotopu co se nazyva Praskot D .. na aukru za par chcechtaku koupit nejaky C2d staci i na 1,8 GHz a bude zrat ctvrtinu z toho co zere ten primotop a hlavne vykon bude o cca 150-200% vejs ...a kdyz zainvestujes do grafiky dejme domu i kdyby to bylo jen 500-600 Kc, tak na tom bues 20x lepe nez s integr. ( bud neco od Nv od dejme tomu Geforce 2xx a novejsi ci od Amd(Ati) od HD4350 a novejsi .... ) .. napis do SZ cislo icq ci skype ... a az budes online zkusis v realnym case se pripojit a ja se podivan co vypisuje log v konzoly ....

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 09 led 2012, 19:10 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
odinstalaci jsem zkoušel již několikrát + kompletní smazání adresáře pak jsem stahl http://www.bazzina.core-pretaktovani.cz ... p?f=14&t=9 tady ten custom, direct mi píše, že není potřeba aktualizovat, to asi nejde odinstalovat, že? Dál nevím co bych dělal-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 09 led 2012, 19:15 
Offline

Registrován: 08 led 2012, 17:28
Příspěvky: 27
když se k vám připojím obraz nevidím, ale zvuky jo takže hra jede


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: bazzina nejede
PříspěvekNapsal: 09 led 2012, 19:17 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
johny-d píše:
když se k vám připojím obraz nevidím, ale zvuky jo takže hra jede

.. tak tohle zavani na to grafarnu ... nastav defaultni hodnoty grafiky ve hre ci jeste nizsi ci uplne nejnizsi a postupne zvysuj .. jo tohle tipicky stary intelacky grafiky delaj .. snazej se emulovat nejaky efekty co jsou nastaveny ....

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron