Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

kam chodit hrát???

 Předmět příspěvku: kam chodit hrát???
PříspěvekNapsal: 15 lis 2012, 10:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2011, 17:04
Příspěvky: 29
Bydliště: Plzeň
nazdar blízcí pozůstalí, teda zdali ještě nějací jste. mám problém, tak se sem vypláču. nebo on to vlastně není ani problém jako chut si fajn zahrát jako v dobách united serveru, kterej TF zadupalo. kluci od nás z iabg stále hrajou a uspěšně, ale více méně jen clanwar to už není nic pro mě starého páprdu a přitom bych si tak rád někde jen tak oddychově zastřílel a to je právě ta potíž. jo občas jdu s klukama od nás něco někam zahrát, ale jak jsem řekl není to to pravé už pro mě a tak mi vlastně zbývá jen ssx server, kde to teda jde, ale prostě to tam pro mě není uplně to co bych si představoval. nedá mi to a prostě když si vzpomenu na super časy united, tak mi ta nostalgie prostě schází. a tak se ptám nešlo by to nějak udělat na jednom z vašich serverů? vím, že by jste taky nebyli proti a i vím že v dnešní době to není s hráči zrovna růžové, ale prostě bych to bral. občas vídám pár lidí sem a tam a vždy na jiném serveru a často i ve stejnou dobu pár hráčů a tak se ptám nestačila by jedna herní bazzina? s NQ modem a přece jenom by se třeba pár lidí občas sešlo v celkem slibném počtu a bylo by to lepší než, když je ta hrstka lidí co na bazziny chodí hrát rozprsknutá po čtyřech serverech. ne neberte to jako nějaké moudro, prostě mám ted nějak na hraní celkem víc času a oddych střílení mi fakt chybí a ssx no nevím.

takže na závěr vás tady všechny zdravím a třeba se snad někdy sejdeme a něco trefíme
P.S neberte to nikdo prosím nějak osobně co jsem napsal je to jen a jen moje asi blbá uvaha

_________________
Obrázek
iabg.kain


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kam chodit hrát???
PříspěvekNapsal: 15 lis 2012, 16:52 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Za 1. Čuuuusssssss Kaine!!!!!!!!!!!!!! Jak se daří? Moc rád tě "vidím" [hehe4]

2. Jasně velice rádi, nedávno se ozval Bluťák spolu se synátorem a ještě jeden jejich příbuzný, k tomu došel RaVen a celkem pěkně sme si 4v4 a 3v3 zahráli pár map. Taky sem tam zajdu na ssx, ale je tam adrenalin a na některé místní hráče mám svůj názor..pyskování za každy sprosťoučký slovo a k tomu často tendence vyvážit týmy dost pokulhává..ale tak asi sem zaujatej [hehe4] lidi tam chodí a to je alfaomega.

3. Nojo už sme o tom několikrát přemýšleli, ale např. s Blightem je nás 5 serverů na celém světě, Etnam taky celkem raritka a kupodivu někdo mnohem radši n!tmod než NQ. Takže je to těžký :D Určitě to neberu od tebe zle a řikalo to spousta lidí, ale hold někteří sou na výběr módů zvyklí a zrovna NQ je nejmíň navštěvovanej..přestože můj nejoblíbenější. Spousta klanů má hlavní server, kde chodí stabilně dost lidí a pak další 2, 3 kde to hold vázne, mi jako neklanovci jen fandové ET to berem stejně a kde jsou zrovna lidi tam si jdem zahrát. Pokud bysme se domluvili na nějaký dny, časy kdy bysme všichni šli na NQ tak by to bylo asi nejlepší. Navíc kdybys věděl jaký sou někteří co k nám chodí "umělci" (nic vezlém, sme rádi za všechny co k nám chodíte), tak o ně ani nestojíš:) a myslím že když vidíš roztroušené hráče, tak valná část z nich by na bazzinu pouze s NQ serverem vůbec nechodila.

4. Koukal sem na et.sk, vedete si fakt pěkně, sleduju i zápasy přestože znám už jen Desítku :)

5. Chtělo by to asi zprovoznit čistě bazzina TS, ať může kdokoli pokecat, já kecám jen s Ondrou na Skypu, ale tohle bylo to hlavní co mě na United přilákalo, ta sranda když sme všichni kecali. Desítka řikal že mi s tím pomůže, ale nějak už se neozýval ,pokud bys věděl jak na to budu rád.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kam chodit hrát???
PříspěvekNapsal: 15 lis 2012, 20:47 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Tak dneska si to opravdu snad přivolal [hehe4]
5v5 jsem na bazzine nemeli uz peknou chvilku [bier]

Příloha:
2012-11-15-180957-caen2.jpg
2012-11-15-180957-caen2.jpg [ 132.87 KiB | Zobrazeno 17376 krát ]


Bylo to sice na n!tmodu, ale super!!!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kam chodit hrát???
PříspěvekNapsal: 16 lis 2012, 19:55 
Offline

Registrován: 20 úno 2011, 15:02
Příspěvky: 43
Zapnu xfire a prvni mrknu na Bazzinu třeba č.1 a tam je samej bot, tak jdu o řádek níže na Baž. 2 tam už je jeden hráč , ale přiznám se , že to me nebavi. Tak sjedu na bažinu 3 a tam jsou 3 hráči...sice pro me neznámí , ale už je to pokrok a tak se připojím....a naseru se hned na začátku , když ti ani nikdo neodpovi na pozdrav. Samozrejme jsou všeci na jedne strane a to me ....světe div se ...taky nebavi, tak jdu proti nim a po dlouhe době asi 1minutě zacnou prechazet od axis k allies a naopak a delat jine čoviny...to se naseru podruhe a musím si dat pivo i když ho vubec nechci. Na č4 už nejdu a presouvam se nekam jinam.

To jen na začátek...taky jsem mel pocit , že bych se mel vyplakat :)) a kdo me nepochopil , tak to melo znamenat to , že bych byl pro jeden plny server a jestli nit, nam nebo jinej....je me fuk. A když tam bude kopa hraču a z toho polovina normálních, tak tam budu třeba každej den.

Včera jsem si zahrál dost dobře ...po dlouhé dobe a to i presto , že do me furt nekdo strilel !!! Boužel přišla návštěva a tak by bylo asi blbe sedet na gauči a smažit Etečko...:))....příště


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kam chodit hrát???
PříspěvekNapsal: 18 lis 2012, 20:46 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Nojo je to tak, taky mě štve že někteří neumějí ani kváknout a k tomu blbnutí mezi ali/axis to samé, ale cosem tak pochytil většinou jde o malý děcka co se prostě takhle chovaj ať už vědomě nebo ne.

V poho někdy hold nejde zůstat a pařit až do rána [hehe4]

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: kam chodit hrát???
PříspěvekNapsal: 22 lis 2012, 11:37 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Tak jsem zprovoznil vlastní TeamSpeak 3 Server viz *BAZZINA.CZ* Voice Communication [jump]

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron