Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Po delší odlmce je bazzina.cz zase online/ We´r back online!

PříspěvekNapsal: 08 bře 2017, 01:03 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
4 z 5 původních serverů jsou opět v provozu a snad 100% funkční jako dřív, pátý "GoldAge" s NoQuarterem verze 1.2.5 bohužel zatím stávkuje a nedaří se mi ho ani nahodit, bohužel nemám teď vůbec čas to hlouběji zkoumat a zkoušet, takže ho nahodím až se mi naskytne nějaký volný den (může to být za 3týdny nebo klidně za 3měsíce.. [hehe4] ). Doufám že to zatím bude stačit a opět si někteří najdete čas oprášit myšky a klávesnice pro staré dobré a stále nepřekonané Wolfenstein: Enemy territory.

Omlouvám se za skoro 200denní odmlku, ale mám teď doma dva malý špunty a tak není čas kromě nich skoro na nic [eye2]


4 from original 5 gaming servers are back online and hopefuly 100% working like before, fifth one "GoldAge" with NoQuarter mod version 1.2.5 is unfortunately still down and I cant find out what is the problem with it and I dont have time to resolve it now so it must wait till I have one day off (it can be in 3 weeks or 3 months.. [hehe4] ). I hope it is enouhg for now and some of you will find a time to come and play still the best online fps and really free game to play Wolfenstein: Enemy territory.

I apologize for almost 200days off, but I have now 2 little kids so I really dont have a time to do anything [eye2]

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 bře 2017, 14:57 
Offline

Registrován: 19 úno 2011, 17:04
Příspěvky: 27
Paráda tak se někdy sejdeme o víkendu a zastřílíme si ne? :)) (o víkendu protože přes týden jsem v zahraničí)
jiank iabg má opět taky vlastní server :)

_________________
Obrázek

Obrázek

Trandis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron