Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Mapy

 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 31 led 2012, 00:27 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Base Race Desert - nikdy v jakékoli podobě
MLB Egypt - nikdy
Warbell - je na n!tmodu/NQ, sem se nevejde
Frostbite - uz tu je
MML Minas Tirith - nikdy
Subway - nikdy
Adlernest - uz tu je
Monte Cassino - neznam
Chicken Bucket - byl, moc se nehral, takze na etnamu spis ne..
Cathedral - spis ne..
GoldDays - je na n!tmodu, sem se nevejde
Bergen - spis ne..
MLB D-Day - neznam
Braundorf - uz tu je
Frostbite - uz tu je
TramFight beta2 - nikdy
TC Base - je na n!tmodu/NQ, sem se nevejde
Berserk - nikdy
Haunted Mansion - nikdy
Sands of time - neznam

Na etnamu je omezeno aktuálně na 27 map, z toho uvažujeme s Ondoru tak 2-3 vyměnit, takže malinkatej prostor pro návrhy je. Určitě to chce mapy na kterých běhaj boťáci a ne příliš velké..
Z toho co jsi postnul se na ty tři, co neznám, podívám, ale předem tušim, že se mi líbit nebudou:) od MLB vůbec nemusim..i když ten Egypt ještě patří k lepším.. Tak zkus ještě něco přidat. Hold zde (a NQ) se musí vybírat pečlivě, když neni moc místa, na n!tmodu je ještě rezerva tak 15 map..


Předem zamítám: School, Paris Bastille, Millenium Falcon, Valhallu, Golden Dunk, Praetoria 1 i 2, Base XX, Chartwell, Madbunker, ET Tower, Password, všechny vesmírný blbiny a fraggovací mapy bez objective.

EDIT:
Monte Cassino - nelíbí se mi a nosit zlato navzájem, to je spíš fragg mapa
MLB D-Day - děs..
Sands of time - docela vypadá pěkně, ale axis spawn aby běhali přes celou mapu je na nic..maj i nějakej uvnitř a pevnej (allies ho nemůžou vzít zpět) spawn?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 31 led 2012, 23:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Tak nic...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 01:52 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Ptal sem se na ten Sands of Time jak to tam je se spawnama?

A jiné návrhy nemáš? V tom případě budu hledat dál.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 14:42 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
Upresnim ( co znam po pameti)
Base Race Desert - nikdy v jakékoli podobě -> mozno ale az opravdu bude nejaka stala herni zakladna... takova mapa ma opovetsinou smysl od 6 vs 6 napr.
MLB Egypt - nikdy ... jestli je to s tim popotahovanim parniku co slo na NQ u TF .. bylo by fajn ...
Warbell - je na n!tmodu/NQ, sem se nevejde
Frostbite - uz tu je
MML Minas Tirith - nikdy ... z nazvu neznam
Subway - nikdy .. jestli bylo a je to co myslim .. chybi mi aspo nekde ( nit ci etnam)
Adlernest - uz tu je
Monte Cassino - neznam .. taktez
Chicken Bucket - byl, moc se nehral, takze na etnamu spis ne.. ... jo takovej deathmatch z nudy ... zaclo by se cleanovat thumbrem a slabsi povahy by nepobrali :-))

zbytek neznam ci jak bylo psano

Cathedral - spis ne..
GoldDays - je na n!tmodu, sem se nevejde
Bergen - spis ne..
MLB D-Day - neznam
Braundorf - uz tu je
Frostbite - uz tu je
TramFight beta2 - nikdy
TC Base - je na n!tmodu/NQ, sem se nevejde
Berserk - nikdy
Haunted Mansion - nikdy
Sands of time - neznam


ale urcite nejako obmenu naplanujem , neco urcite pujde vybrat z map co jsou uz overeny a co uz treba byli...

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 15:40 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
OK jak řikám Egypt je pro mne z produkce MLB ještě nejpřijatelnější (MLB Temple jako druhá) takže na tu jsem ochoten přistoupit a nahradit např. jednu z Breakout map.

Co se týče Subway (Metro co jezdí dokola) tak sem zásadně proti! Snad na n!tmodu, kde je velká rezerva map, ale opravdu ji nemám rád.

Base race taky nechci je to mapa na nic, je moc dlouhá (nejde dohrát dříve než 30minut) a nepřijde mi vůbec zábavná..

Chicken Bucket přidám na n!tmod, na etnamu neni prostor, zde musí být opravdu "výběrové" mapy!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 19:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Nevim co by jsi se spawnama chtel vedet.Ze zacatku se bojuje o vlajku.A pak jsou spawny pomerne daleko od sebe.Jinak napsal jsem sem dost map.A to tech asi nejlepsich.Nevidim duvod psat dalsi,ktery by jste sami neznali a byli o nicem.A chtelo by to mit trosku k tem mapam lepsi pristup,to ze se ti Bambusi nelibej,neznamena ze nesmej na server.Je to hlavne i kvuli ostatnim.Jako to,ze prijdu po roce a mapa se tu nezmenila,me opravdu dostalo.Takhle lidi dlouho nevydrzej,naopak odejdou.Mapa Base Race jde dohrat,jen se to nepovede pokazdy.Ale to souhlasim,ze se hodi od vetsiho poctu lidi,coz nevim,jestli se takoveho poctu tady dosahne.(V ten moment).
Andrewovi samozrejme doporucuju vyzkouset nejaky ty mapy co nezna,urcite te aspon polovina znich zacne bavit.
Nedavno jsem sel zkusit ten Nitmod,nevim vcem je jinej nez NQ.Mozna trosicku je to lepsi ve hrani.Ale jinak je to "stejny".Takze asi zbytecny mit NQ a Nitmod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 20:26 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
To je tvoje věc..ty jsi chtěl něco navrhnout a já ti napsal svůj názor na tvůj výběr (nehledě na to, že jsi se ani nepodíval a navrhnul mapy co tam už jsou).

Právě proto, že si tu přes půl roku nebyl, nevidim důvod nahodit maplist jakej se líbí tobě a zvlášť mapy, který nemám rád nebo považuju za řekněmě odpad.

Právě proto, že jsem admin, budou mapy podle mě a rozhodně nehodláme měnit maplist každej měsíc. Navíc sme některý mapy změnili, což sis nevšim, když ani nevíš jaký mapy na serverech už jsou a jaký ne. Ano byly to jen malý změny a dokonce jsme některý mapy za tu dobu zase vrátily zpět. Závisí to na tom aby na nich alespoň částečně fungovali boti, když né dokonale, aby nebyly příliš veliký (vzheldem k počtu hráčů) a aby měli smysluplný objective, protože jen fraggovat a blbnout můžeš na spoustě fun serverech.

U n!tmodu jsme čekali na novou verzi (zatím jede její beta verze a co nevidět přijde final release), kdy je možnost v systému map-voting (hráči si po každé mapě rozhodnou jaká bude další mapa z nabídky, mít až 64 (včetně 6 oficiálních) map, což je nejvíc ze všech dosavadních módů ET.

Proto je na n!tmodu možnost maplist ještě poměrně dost rozšířit a věř nebo ne děláme na tom a pečlivě jsme vyzkoušeli už asi 30 dalších map co tu nikdy nebyly, zatím jich tam máme 42 a proto jsem chtěl, když máš chuť přidat nějaký mapy abys přidal návrhy, to že sem nějaký zamít neber nějak osobně, prostě je považuju za špatný. Tak jako tak maplist n!tmodu rozšíříme.

Na etnamu a NQ je to omezeno na 32 map (opět z toho je 6 oficiálních, který nejde nahradit, jen zablokovat pro hlasování) tudíž, ač se to nezdá, je to dost málo a musej se ty mapy vybírat rozvážně a když chcem objective mapy tak kromě "klasiky" nejlepších a nejhranějších map (Gold Rush, Bremen, Braundorf, Adlernest, Frostbite, ET Beach, Supply, Special Delivery, Caen, Radar, Oasis, Fueldump, Dubrovnik, Marrakech, Venice, Italy, Battery a podobně) nezbývá moc míst. Nevypadá, že by se to s novou verzí NQ ani etnamu změnilo, přesto chceme systém map-voting zachovat a proto zde budem map-listy pilovat co to jde. Ano nikdy to nebude dokonalé a vyhovovat všem, ale snažíme se dát co nejlepší mapy (jen se podívej na oblíbenost a nejvíce hrané mapy na splatterladderu, kde mají za tu dobu už slušně vypovídající statistiky), které budem obměňovat jen pokud přijdou úplně nové pěkné mapy a také podle našich interních statistik hratelnosti jednotlivých map.

NQ je jinej mód (jiný hitboxy a možnosti - kopání, resustitace a jiné zbraně - venom, bar..), přestože n!tmod z něj částečně vychází (jedová injekce, ale zase naopak má tripminy), budem nadále provozovat oba dva a etnam. Jestli ještě nejaký mód přidáme (např. silent) se uvidí (jaymod, etpub ani bobot určitě nee). Všechny módy prochází vývojem a přibývají možnosti (které jsou pak např. stejné), tyhle tři módy (etnam,n!tmod a nq) máme zatím nejraději a myslím, že i podle četnosti serverů to jsou dobré módy (ano etpro, jaymod i etpub mají více serverů, ale prostě je hrát nechci víc ti k tomu asi nedokážu říct).


Abych to shrnul, vítám návrhy map (ano předem se stavím negativně k produkci MLB a UJE) a budeme doplňovat maplist především na n!tmodu a vypipláme maplisty na nq a etnamu (samozřejmě nebudou stejné, přeci jen k etnamu se některé mapy hodí více a některé méně). Servery pobeží zatím tři plus jeden privátní pro iabg na tréninky. Pokud pak někdy bude dost hráčů není problém udělat anketu, kde se k mapám každý bude moct vyjádřit a věř, že na to budeme brát ohled.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 21:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Nejsou to mapy jen kvuli me,ale myslim,ze by bavili i ostani.A samozrejme,ze jsem to dal jako navrh.Od toho prece mate Forum ne?
Mapy jsem kopiroval z druheho fora(DRC) tak jsem to ani neupravoval.Pac jestli mate Frostibite na serveru a ja to tam mel napsany,tak by se mela nechat.

A ja si to osobne neberu.Ale takhle to proste nevydrzi.Me to taky brzo prestane bavit a zase sem chodit nebudu.Myslim,ze i Lucazz.A tim padem to tam nikdy nebude vic jak 2v2.Protoze fakt to nedava smysl,kdyz jsem vcera videl jak si jeden hrac hral na Nitmodu,druhej hrac na NQ a asi dva na Etnamu.Mozna by to taky chtelo ti lidi hledat.A ne cekat,nez se nekdo pripoji a vydrzi tam.

Hraju ET uz od zalozeni,mel jsem server.A vim co to obnasi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 22:22 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
A proč si myslíš, ze je nějaký DRC lepší? V tom případě ti to ulehčim, běž tam a hraj tam, nemusíš tu bejt, já to přežiju [ruka]

Je hezký, že jste tu hráli a snažili se přilákat lidi (nikoho z nich jsem tu už neviděl) a pak bezeslova (v podstatě jsme Vás museli kontaktovat, abysme se vůbec něco dozvěděli) jste zmizeli..

Chápu přestalo Vás to bavit, nebyl čas či milión dalších důvodů, ale jako fér chování (pokud s někym hraju několik měsícu beru ho už jako kámoše) aspoň něco řeknu a né jen tak zmizím..ano máme fórum i pro tyhle věci, když neni čas si zahrát.

Pak jste zase začli hrát ale ukázat se tu, to Vás napadlo až po několika měsících, co jste si našli nějaký DRC, kde se cejtíte jak postupujete v tabulce ratingu lol
No a když Vás tu teď máme, tak místo nějakýho hraní hned začneš řikat jak by to bylo nejlepší a že vlastně všechno víte a vlastně bysme měli vypadat jako nějakej americkej server, takže by bylo nejlepší mít stejnej maplist dát jaymod a všechny blbiny co na něm jsou, no to bych byl padlej na hlavu [vybliz]

Ano zde na fóru může každej vyjádřit svůj názor a nikomu v tom nebráním, jen také vyjadřuju ten svůj a co se týká výsledku co bude a nebude na serveru hold rozhodnu já s Ondrou a je mi fuk od kdy hraješ ET nebo jestl isi měl kupu serverů.

My začali jednim a teď máme tři, právě proto, že každej hraje rád něco jinýho a přestože etnam je originální a přitahuje nejvíc hráčů, tak taky dost hráčů vyloženě odrazuje a nikdy ho hrát nebudou, je moc "jinej" a právě že ti lepší hráči ho zrovna moc nehrajou..a já nemám potřebu si dokazovat jak přehraju začátečníky. Hraju pro radost a protože mě to baví, stejně jako Ondra a Borg (kterej hold nemá už vůbec čas, takže do chodu serveru nějakej ten pátek nezasahuje) a nejvíc nás baví taktická hra na objective s co možná nejvyrovnanějšími a nejobtížnějšími týmy a podle toho naše servery vedem.

To že hráči ET všeobecně odpadaj je známá věc a nejsme sami, kdo má problémy sehnat lidi. Vsadili jsme na originální české hlášky, kvalitní mapy a neklanovou politiku, kde si může přijít kdokoli zahrát. Ano stále nemáme stabilní základnu hráčů, kteří by se každej večer sešli a snažíme se to napravit, ale stejně jako ve světě tak i v ČR/SK jsou zaběhaný servery (NQ/ETpub=SSX, ETpro=Gamepark, n!tmod=Atlantis, Jaymod=BMC) a zbývá etnam, kterej máme a rádi hrajem, ale jaksem říkal je už hodně "jinej" než ostatní ET módy stejně jako například Eastfornt mód a proto máme i námi oblíbené NQ, kde nemáme pitomej adrenalin a n!tmod zase díky tomu, že má dobrého a hlavně aktivního programátora se nejvíc vyvýjí a jak sem řikal podporuje u map-votingu dvojnásobek map.

Na Vás se spolehnout nedá jak jsem zjistil, nejdřív zmizíte z BMC pak odsud a jednou i z DRC víc k tomu nemám..


Přidtě si zahrát, budu vážně rád, když si zahrajem a ještě radši pokud přitáhnete nějaké hráče a i pokud navrhnete mapy a způsoby jak co nejvíce lidí přilákat, ale FB profil stojí nic jste tam neudělali a jen mi řikat, že chci to a to a vlastně jen přenášet jinej server sem na to se ti vybodnu.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 22:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Na DRC si lidi vic vazej.A maj nas tam z 95% vsichni radi.(Z adminu).A hlavne tam nejsou samy blbosti apod.Proste jen nejaky jiny zvuky zakladnich zbrani a mozna nejaky hlasky.A tam se ukaze kvalita hrace.A to je to,co me bavi.
Uz ani sam nevim,jak to tenkrat bylo.Jen vim,ze jsem nejakou dobu prestal hrat uplne ET.Vic nevim.A na Bazzinu jsem si vzpomel az ted.Proste jsem na ni nejak zapomel.Jeste jsem si rikal,jestli vubec existuje.A vubec jsem se tu nezminoval,ze mate vypadat jak nejakej americkej server.Ale jinak jak sam muzes vedet,lidi tam chodi dost.A asi to necim bude.

Dneska uz nema cenu rozjizdet novej server.Obvzlast ceskej ci slovenskej.Na ten se ti uz jen tak nikdo nepripoji.Samozrejme ze te nezajima,ze ET hraju dlouho,ale aspon znam 10x vic map a uz jsem v ETu zazil lecos.
Z BMC jsem neodesel jen tak.Proste mi dali BAN.Ani nevim proc.Hlavne je nekdy nebavilo,kdyz prohravali.(Zkratka byla mala sance aby me zabili ci vyhrali mapu proti me.A to je nebavilo.Asi to bude i trochu tim....Nerikam to proto abych vypadal namyslene ze jsem nejlepsi,ale myslim si ze,to je jeden z duvodu a taky ze jsem obcas neco rekl co se jim nelibilo.)

Sem tam mozna k vam prijdu.Uvidim.Mozna spis na cizi Etnam kde jsou lidi.

PS: pozdravuj BOTy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron