Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Mapy

 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 00:05 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Tigers píše:
PS: pozdravuj BOTy.

No jo ty seš tvrďák [smoke]

My si tu lidí vážíme, ale těch co za to stojej a ve Vás (teda určitě v tobě) jsme se zmílili neboť já určitě nezapoměl a zvlášť ze dne na den. Čert to vem, už jsem to přestal řešit, prostě sem si zvyk, že ste zmizeli, ale nečekal jsem, že když se najendou ukážete, že mi tu místo hraní hned budeš rozumbradovat co mám jak dělat a co dělám blbě a podsouvat mi maplist z jinýho serveru v USA kam chodíš, aniž bys pořádně věděl, co tu máme za mapy my..

Jinak na BMC sou fajn lidi, kteří chodili i na TF a zřejmě k tomu měli důvod někoho banovat, ale je tam jaymod, kterej nehraju, proto sem tam byl jen párkrát, tak nebudu dělat soudy.

Mě baví i prohrávat, takže budu rád když přijdete a něco ukážete jak řikáš, že všechny válcuješ [hehe4]

Jinak já přesně vim proč tam je víc lidí, než tady a rozhodně to neni maplistem nebo nastavením, je tam parta lidí (klanovců) co jsou schopný každej den dorazit alespoň v 6 lidech a pak tam seš ty s Crisem pečenej vařenej a to už je 8 lidí, tím pádem se další přidaj a třebas se jim tam zalíbí a tvoří se tak pevný jádro. My bohužel stavěli jádro ve třech (Borg z pracovních důvodů přestal mít tolik času jak myslel) a lidi z TF odpadli úplně, iabg si šlo vlastní cestou a já s Ondrou se pak spoleh na tebe s Crisem, že nám pomůžete..to neber jako, že Vám přikládám nějakou vinu, prostě jen konstatuju fakta.

Zrovna u nás (n!tmod a NQ) je to nastaveno co nejvíc aby se ukázaly schopnosti a přemýšlení hráčů (etnam je snažší i pro začátečníky a naopak ty pokročilešjí nadávaj na příliš silné zbraně jako je thumper, colt, tripminy a podobně). Zvuky jsou u nás čistě změněný a přidaný hlášky+hudba, vše ostatní včetně zvuků i grafiky zbraní jsou defaultní a hitboxy co nejmenší, tudíž rozhodně žádný blbiny!!

PS Neboj my se o sebe umíme postarat a bazzinu potáhneme dál i kdyby to byly poslední ET servery na světě, ale to už ty budeš v OVB [hehe5]

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 00:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Ja se s Tebou hadat nechci a nebudu.Proste jsi mi zamitl navrh.Ok.
Jinak to neni maplist DRC.To je maplist co jsem navrhl pro DRC.Oni pak jen z toho co tam lidi napisi,nejaky vyberou.Jen me u tebe zarazilo ze asi z 20 map ti vadi kazda.

Na Etnamu vam to ukazat nemuzu,pac je to opravdu FUN.A tam je to spis o nahode nez o skillu.
A taky mi vadi,ze lidi co jsme k vam dotahli,tam uz nehraji.Ani ja sam nevim,jestli ET jeste hraji.Bohuzel ne kazdej vydrzi vecne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 00:35 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Navrhl si 20 map, z toho 7 jich už máme, 3 jsem neznal podle názvu (1 mě zaujala a jen mě zajímaj spawny, 2 ne) a 3 sem řekl, že spíš ne. Zamít sem 7 a z těch jsme se nakonec shodli, že jednu tedy ano přestože já jí rád nemám, to jest pro etnam, kde je z jasnejch důvodů dost těžký něco přidat/změnit podle mě docela úspěh:)

Každopádně, když to sečteme z tvého návrhu máme v maplistech skoro 50% a to neni tak děsný ne?

Já se hádat taky nechci, ale budu bazzinu bránit zuby nechty a pokud ti vadí, že něco odmítnu, tak řikám hold smůla a jestli ti na DRC skáčou admini jak pískáš tak to my rozhodně nebudem.

Jo a ti co chodili z BMC sem už ani za Vás u nás neviděl a další co jste přitáhli taky ne. Chápu ET neni pro každýho, zvlášť když chtěj všichni grafiku BF3 a podobně, ale ET je o přemejšelní a naučit se jak ho hrát a když to zvládnete chyte Vás a nepustí [goood]

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 00:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
No,to je prave ono.Neznas.Ale proc teda nezkusis?Timhle pristupem je znat nikdy nebudes. :|
A ty (3) "Spis ne" beru jako "ne"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 00:52 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Ale já je zkusil hned jaks je napsal, hrál sem je na wolffiles.de a každou si zahrál a říkám ty dvě co jsem "neznal" podle názvu, jsem ve skutečnosti znal a nepřijdou mi dobrý na to je dávat na etnam, ta třetí vypadala dobře, ale poté co jsem za axis zhebl, jsem musel zas běžet přes 2/3 mapy, přestože jsem měl vše odbouchnuto a to je pěknej vopruz..proto sem se ptal jestli jí znáš pořádně a popsal mi jak je to s axisáckym spawnem (jestli je, jestli je sebratelnej allies a tak) uvnitř toho chrámu nebo co to je.

Ty spíš ne znamená ne pro etnam, ale pro n!tmod nejsem proti.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 00:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Tak ti sem ma zkusis hodit jeste jiny mapy? [smoke]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 01:08 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Určitě můžeš, když si nebudeš zas moc brát v případě, že se mi nebudou líbit :D

Jak řikám:
1. ať na nich šlapou boti
2. nejsou příliš velký
3. objective
4. mlb/uje nemusim, ale třeba maj nějakou pěknou a já kvůli předskudkům o ní nevim, takže když překousneš, že je z 90% pravděpodobností zamítnu, zkus i ty
+ platí ty co jsem někde psal, že rovnou zamítám, ty fakt nee

Jinak ja projíždim mapy dost často a sleduju nově vznikající a následně je zkoušíme, takže vim, že je těžký to všechno splnit a najít dobrou, právě proto ocením, když najdeš něco parádního!

Např. dlouho sem nemoh najít mapu (věděl jsem jak vypadá, ale nevěděl jsem název), byla to rushers11, je super a už běhá na n!tmodu. Bohužel etnam a NQ tam sice vážně tak ty 2-3 mapy vyměníme, ale to musej bejt nějaký "výběrový" [hehe4]

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 01:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Dobre,zkusim ti sem nejaky poslat.Jinak jak je to z tou strankou?Zatim jsem to nezkousel,nevim jak to funguje. 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 01:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Mam do console v ETu napsat napr. /connect wolffiles.de:28004 ?A hodi me to na ten server?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 01:24 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Dělám to přes hlsw, takže nevim ale mělo by to fungovat i tak!

PS pokud chceš zjistit, zda na mapě běhaj boti měla by být v tomto seznamu:
http://svn.assembla.com/svn/omnibot/Enemy-Territory/0.8/et/nav/

pak je ještě seznam nedokončenejch scriptů (stačí jít v seznamu o adresář výš /incomplete_navs), který taky fungujou, ale už né úplně "skvěle" :)

Ale hlavně doporučuj mapy co znáš, co tě baví a tak, ty z toho seznamu sem docela prolejzal i když samozřejmě né všechny.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron