Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Mapy

 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 01:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Jo,funguje to.
Ok.Mrknu na ten seznam.Treba UJE dela pekny mapy,ale v temer kazdy mape nehraji BOTi.Coz je skoda :-/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 01:46 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Na wolfifles co si spustíš server na vyzkoušení mapy nehrajou boti nikde, to právě musíš porovnat s tím seznamem a tak budeš vědět a uje určitě podporujou boty u většiny map, oni si je totiž scriptujou sami rovnou k mapě.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 01:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Tak zatim testuju :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 02:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Eagles 2 Ways
1944 Beach
1944 Nordwind
Paris Bastille
Goldrush London - Misto klasicky Goldrush
Raw Castle
Summer Palace - Pekna mapa,neni velka,kradou se tam 2 krabice.Asi tam jsou staly spawny.Doporucuju.


Zitra nebo nekdy jindy zkusim najit dalsi.Ale ta Smmer Palace je fakt pekna.Ostatni necham na tobe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 11:18 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:35
Příspěvky: 175
London se zkousel cca pred 2 tydny , nic novyho neprinasi ba naopak je to jen zaklad + mlha - ten odpada automaticky ....

_________________
al. Andrew(CZ)

http://WWW.CORE-PRETAKTOVANI.CZ

Hudba: Kombinace zvuků, založená na formální kráse a vyjádření emocí.
... bude to ještě mnohem horší, než to začne být zase lepší...
...hoši jedem zkratkou...je to sice dál, ale za to horší cesta...
Z.M.H.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 11:19 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Eagles 2 Ways - zkoušena v době, když jste byly nezvěstní, na etnam ne
1944 Beach - byla hned na začátku bazziny, vyřazena pro nehraní, na etnam tedy ne
1944 Nordwind - zkoušena v době, když jste byly nezvěstní, na etnam ne
Paris Bastille - psal jsem, že nikdy viz moje první odpověď na tvůj první návrh map
Goldrush London - zkoušena v době, když jste byly nezvěstní, krom grafiky (v první verzi mapy je nehratelná pro starší PC, v druhé verzi je to o něco lepší) nepřináší nic nového, současná Gold Rush [Greater Access], kterou tu máme je mnohem lepší a navíc na etnamu jsou "etnamovské" textury jestli si pamatuješ, takže by postrádala úplně smysl
Raw Castle - je tu (n!tmod), na etnam o ní neuvažujem

Summer Palace - vyzkoušim a dám vědět, ale boti na ní budou fungovat asi jako na troop train (má pouze jeden bot script ze tří), tudíž na etnam asi nepůjde

Každopádně Pokud si začal od začátku seznamu, věř, že ty mapy mám vyzkoušené, stejně tak většinu dalších, kromě uje/mlb map a pár ostatních. Taky jsem psal, že sleduji nové mapy, takže Goldrush London, Raw Castle TE a další nedávno vznilké, mám odzkoušeny jakbysmet.

Proto ti radím navrhuj hlavně mapy co fakt znáš a víš, že jsou něčim dobrý, zajímavý nebo se prostě pěkně hrajou (nemusí se běhat přes celou mapu, neni to bludiště, maj jasný přímý objective, takže i když jí hraješ poprvé intuitivně víš co máš dělat) a podobně. A né navrhnout za každou cenu seznamy map, jen aby se nějaký vyměnily, to si už doufám pochopil, že se nestane. Mapy vybíráme pečlivě a etnam s NQ už jen chceme v podstatě vypilovat a na n!tmod přidat mapy, který jsem například zapomenul nebo jsou hráči oblíbený a já o tom nevim.
Takhle to vypadá, že pouze Summer Palace ti nečim přijde dobrá, zbytek si jen "zkusil".

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 11:27 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
OHTM píše:
London nic novyho neprinasi ba naopak je to jen zaklad + mlha

+1 [goood]

Ale jinak StoerFaktor má pěkný předělávky a patří k mým oblíbeným mapperům.

Jeho novinka ET Fort Paderborn je na n!tmodu i když se nám s Ondrou nezdá jako nejlepší, nechce se nám shazovat server a mazat jí :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 19:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Prave ze jsem sem dal skoro vsechny co znam.Prave ty co jsem zkousel tak tu skoro nejsou.
A myslis to,ze v Paris Bastille nehraji BOTi?Ja mam pocit ze ano.Nebo nevim co myslis.

Goldrush London vim,ze nema zmeny.Jen ta mlha a dest.V tom to vypadalo zajimavejs.
A jinak jedu podle jinyho divnyho seznamu map.Takze tak.Taky vim o jedny mape.KDE HRAJI BOTI a uz jsem ji nehral ani nepamatuju.Ale zaboha nezjistim nazev,a pochybuju ze na ni narazim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 20:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 21 úno 2011, 20:28
Příspěvky: 33
Tak urcite by mohla byt

Chartwell - Mala mapa,boti hraji.Proste jednoduchost.

Dal zatim nevim.Nevzpomenu si takhle z hlavy nazvy.Nebo by se ti to stejne nelibilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mapy
PříspěvekNapsal: 02 úno 2012, 20:39 
Offline
Moderator
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2011, 23:53
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha
Ne je to tim, že ta mapa samotná mi přijde pitomá..

No právě a Gold Rush [Greater Access], kterou tu máme, je mnohem lepší, je tu víc cest a možností a u etnamu sou i jiný textury.

Paris Bastille a Chartwell..pro jistotu znovu opakuju:
M.Bambus píše:
Předem zamítám: School, Paris Bastille, Millenium Falcon, Valhallu, Golden Dunk, Praetoria 1 i 2, Base XX, Chartwell, Madbunker, ET Tower, Password, všechny vesmírný blbiny a fraggovací mapy bez objective


Projeď ještě ty MLB a UJE mapy a pokud si na nějakou co máš rád vzpomeneš tak taky a tamtu co nevíš zkus najít, jestli na ní jdou boťáci zas tak dlouhý hledání to nebude;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

cron